Úklid SVJ a panelových domů

Co obnáší a jak probíhá pravidelný úklid, jak ušetřit na úklidu

Zjistíte:
- jak ušetřit při úklidu
- co obnáší a jak probíhá pravidelný úklid
Co získáte ? Příklad jednoho z bodů:

"1. Čistota a hygiena je půl zdraví každého z nás. Pravidelný úklid je důležitý k zajištění příjemného a čistého bydlení..."

Jaké jsou možnosti pravidelného úklidu a jak se dá na úklidu ušetřit. Úklid a čisté prostředí je pro každého z nás, poměrně důležitý. Je nutné, aby byl prováděn pravidleně  a odpovídal platným normám a souvisejícím předpisům.

Vaši poptávku předáme osvědčeným firmám v oboru, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Můžete se podívat na reference, které Vám řeknou více. Vše je pro Vás zcela zdarma!

 

Jaké jsou možnosti modernizace elektroinstalace, která je pro každého z nás, tak důležitou, ale často opomíjenou. Je nutné, aby odpovídala platným normám a souvisejícím předpisům. S tím se samozřejmě pojí i pravidlené revize, za které SVJ nese odpovědnost. Důležitá proto je spolehlivost a garance poskytování služeb. 

Jak probíhá zadání poptávky?

  • Je to jednoduché, vyberete si dodavatele, o každém je napsána výstižná charakteristika a region působnosti. Pokud nejsou uvedeni (probíhá aktualizace), nevadí, využijte poptávkový formulář.
  • My všechny informace zkontrolujeme a předáme našemu partnerovi.
  • Partner zajistí další potřebnou komunikaci přímo s Vámi. Tím se rozeběhnou mlýnská kola k úspěšné realizaci celé poptávky.

Proč vybrat právě nás?

Odlišujeme se tím, že poskytujeme komplexní služby zaměřené přímo na SVJ a BD - informační portál, poradenství a tištěný rádce. Naše práce je předávat Vám kvalitní informace.


Reklama

Úklidové služby Viktorčistič - specialista na úklid bytových domů

  1. Výhody
  • kompletní servis
  • cenově výhodné podmínky
  • slevy pro pravidelné zákazníky a slevy pro seniory
  • profesionální přístup, spolehlivost, diskrétnost, seriózní jednání a kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu

2. Region působnosti

  • Praha a Příbram

3. Reference - klikněte pro náhled

Reference 1
Reference 2
Reference 3

Co pro Vás děláme?

Zkontaktujeme za Vás ověřené a solidní firmy, se kterými máme navázané partnerství a mají prokazatelné zkušenosti v oboru bytových domů, které jsou podloženy referencemi.

Nevíte si rady?

Zavolejte nám a rádi Vám pomůžeme nebo nám napište.
Kontakt: 731 656 601 , eliska@svj-info.cz

Těší se na Vás Eliška Kollárová


Zadat nezávaznou poptávku

Plánujete nějakou akci u Vás v domě? Vyplňte, prosím, následující pole formuláře. Vaši poptávku předáme spolupracujícím firmám, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Mediální partner

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.